AURELIA WAVE PÓŁAUTOMATYCZNA

Nowe

Nuova Simonelli profesjonalne kolbowe ekspresy do kawy - oficjalny dystrybutor

Wpadłem Ci w oko?

- Zapytaj o dostępność!

Zaawansowana Śmiała Rewolucyjna

Odpowiednia dla: kawiarnie PREMIUM, lokale o wysokim i średnim obrocie, wymagający profesjonaliści, bariści startujący w zawodach, kawiarnie specjalistyczne.

Ekspres do kawy Nuova Simonelli Aurelia Wave Półautomatyczny to idealny ekspres ciśnieniowy dla wszystkich poszukujących niezrównanej wydajności i niezawodności.

Półautomatyczna : Ekspres do kawy Aurelia Wave Półautomatyczna Nuova Simonelli to podstawowy model naszej Aurelii. Nawet jeśli nie posiada wolumetrycznego dozowania ani wyświetlacza LCD, ekspres ten wciąż jest zdolny do podawania świetnej jakości espresso, szczególnie w rękach dobrze wyszkolonego baristy. Jako półautomatyczne urządzenie pozostaje pod pełną kontrolą baristy, polegając na jego doświadczeniu zarówno przy rozpoczynaniu, jak i zatrzymywaniu procesu ekstrakcji.

Informacje dodatkowe

Fala : tożsamość nowej Aurelii Nuova Simonelli. Jej nazwa nie jest jedynie zobrazowaniem jej wyjątkowego wyglądu, ale także i nieustannego rozwoju technologii ekspresów ciśnieniowych.

Przede wszystkim: Nuova Simonelli Aurelia Wave Smart Water Technology (opcjonalnie). Po raz pierwszy w historii, ekspres do kawy jest w stanie wykrywać podstawowe parametry wody i ostrzegać użytkownika, jeśli jej jakość ulegnie zmianie. Biorąc pod uwagę rozmaite usterki sprzętowe związane właśnie z jakością wody oraz fakt, że woda stanowi zdecydowaną większość składu każdego espresso, jest to swoista ochrona dla użytkownika, długoterminowo obniżając koszta eksploatacji.

Wszystko to obok skoncentrowania na detalach, poborze energii, wpływu na środowisko i ergonomii czyni ekspres do kawy Aurelię Wave Nuova Simonelli doskonałym spadkobiercą Nuova Simonelli Aurelii II, raz jeszcze podnosząc poprzeczkę, jeśli chodzi o możliwości ciśnieniowego ekspresu do kawy.

T3 System: NIE

  Dozowanie wolumetryczne : NIE

  Dozowanie manualne: TAK

  Wyświetlacz LCD: NIE

  Wysoka grupa: TAK

  Automatyczne przepłukiwanie grupy: NIE

  Zimna dysza pary:TAK

  Powierzchniowe światla LED: TAK

  Dzwignia pary push-pul : TAK

  System Soft  Infusion : TAK

  Automatyczny cykl czyszczenia : TAK

  Opcje "oszczędzania energii" : TAK

  Lusterko wsteczne : TAK

  Manometr : TAK

  Wskaźnik poziomu wody : NIE

System Gravitech : NIE

Podświetlenie klawiszy : TAK

Podobne produkty