Filtry wody 

Jest 13 produktów.
Filtry wody

Kawa od lat jest ulubionym napojem ludzi na całym świecie. Jej wyjątkowy, niepowtarzalny aromat i smak są w stanie zdziałać cuda ze zmęczonym organizmem człowieka. Zapach kojarzy nam się z cudownym, błogim porankiem, wolnym dniem lub przyjemnością i delektowaniem się chwilą. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę, że na wszystkie jej walory, o kt...

Kawa od lat jest ulubionym napojem ludzi na całym świecie. Jej wyjątkowy, niepowtarzalny aromat i smak są w stanie zdziałać cuda ze zmęczonym organizmem człowieka. Zapach kojarzy nam się z cudownym, błogim porankiem, wolnym dniem lub przyjemnością i delektowaniem się chwilą. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę, że na wszystkie jej walory, o których wspominamy działa jakość wody, z której przyrządzamy napój. Standardowo, filtr do ekspresów znajduje się w każdym nowym sprzęcie, jednak należy je co jakiś czas wymieniać i zwracać szczególną uwagę na ich czyszczenie.

Do czego służą filtry?

Przyrządzanie kawy to proces wcale nie mocno skomplikowany, jednak do powstania idealnego napoju, potrzebny jest też dobry sprzęt. W tym pomagają nam najczęściej ekspresy do kawy, które wyposażone są w filtry. Ich głównym zadaniem jest poddanie wykorzystywanej wody, procesowi dodatkowego oczyszczania. Dzięki temu kawa zachowuje swój niepowtarzalny smak i aromat, ten, który czujemy w każdej, ulubionej kawiarni. Może on nam towarzyszyć także w domu, jednak trzeba o to odpowiednio zadbać.

Jak wybrać odpowiedni produkt?

Najlepszym rozwiązaniem jest zazwyczaj zakupy oryginalnej części, która będzie pasować do ekspresu, z którego na co dzień korzystamy podczas przygotowywania kawy. Nie zawsze istnieje możliwość zakupu oryginalnego filtra do naszego sprzętu, dlatego często warto sięgnąć po uniwersalny zamiennik, który spełni tę samą funkcję perfekcyjnie. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze wiedzą Państwo, jaki produkt wybrać, dlatego też pracownicy naszych sklepów służą profesjonalną poradą w tej kwestii. Odpowiadają cierpliwie na wszystkie pytania i dobierają sprzęt, który spełnia wymagania i oczekiwania naszych klientów.

Oferta naszego sklepu

W sklepie Świat Kawy przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową, szeroką ofertę filtrów, które sprawdzą się zarówno w domach, jak i w pracy. Oryginalne filtry pasujące do wielu rodzajów ekspresów to absolutny „must have” w domu każdego wielbiciela kofeinowego napoju.

Więcej
Promo!

Filtr do ekspresów marki Jura
54,00 zł
W magazynie

Filtr do ekspresów marki Jura
54,00 zł
W magazynie

Filtr Wody do Ekspresów Nivona
55,00 zł
W magazynie

Filtr do ekspresu Saeco
49,00 zł
W magazynie

Oryginalny filtr do ekspresu Delonghi
38,00 zł
W magazynie

Oryginalny filtr marki Saeco AquaClean CA6903.
71,00 zł 79,00 zł
Obniżona cena!
W magazynie

49,95 zł 55,00 zł
Obniżona cena!
W magazynie

27,00 zł 35,00 zł
Obniżona cena!
W magazynie

35,00 zł 45,00 zł
Obniżona cena!
W magazynie
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów