Melitta Barista TS Smart Czarny

F85/0-102

Nowe

Melitta® Barista TS Smart to w pełni automatyczny ekspres do kawy, który korzysta z najnowszych technologii. Barista TS Smart przygotuje 21 naprawdę wyśmienitych kaw o tradycyjnych recepturach. Dzięki aplikacji Melitta® Connect zdalnie możesz obsługiwać ekspres Melitta®. Zarządzanie ekspresem nigdy nie było takie łatwe.

4 400,00 zł

Ekspres do kawy Melitta Barista to połączenie najnowszej technologii z eleganckim i stylowym designem. Charakterystyczną cechą produktu jest jego niezwykle cichy mechanizm, który mimo wszystko, działa na pełnych obrotach, przygotowując doskonałą i aromatyczną kawę, rodem z włoskich kawiarni. Nie bez powodu Melitta to jedna z najczęściej wybieranych marek, jeśli chodzi o producenta ekspresów do kawy na świecie. Klienci cenią sobie w nich najnowsze rozwiązania technologiczne i niezawodną jakość wykonania.

 • 21 ODSŁON WŁOSKIEJ KAWY
  Na rynku istnieje niewiele ekspresów oferujących tak różnorodny wybór rodzajów kawy jak Melitta Barista. Intuicyjne menu pozwala na wybór jednej z dwudziestu jeden dostępnych w katalogu kaw. Wybierać można z prawdziwych, włoskich receptur, a są to między innymi cappuccino, latte, cafe creme, american czy flat white. Każdy znajdzie coś w swoim guście i smaku, aby móc rozkoszować się chwilą przy doskonałym napoju.

 • FUNKCJA "Automatic Bean Select"
  Wbudowana funkcja możliwości wyboru jednej z dwóch komór, w których umieścić można dwa rodzaje ziaren kawy, pozwala na przygotowanie doskonałego naparu. Samodzielne przygotowywanie kawowej mieszanki jeszcze nigdy nie było takie proste. Wystarczy wybrać określoną ilość ziaren i komorę, z której mają one zostać zmielone.

 • ULUBIONA KAWA W KILKA MINUT
  Kolejnym udogodnieniem technologicznym ekspresu Melitta Barista jest funkcja „My Coffee Memory”, która umożliwia zapamiętanie ośmiu rodzajów ulubionej kawy. Wystarczy tylko jeden przycisk, a perfekcyjny napój będzie gotowy dosłownie w kilka chwil.

 • FUNKCJA "Intensa Aroma"
  Pozwala ona na uzyskanie intensywnego smaku kawy, przy zachowaniu tej samej ilości wody i użytych ziaren.

 • INTUICYJNE MENU
  Dzięki profesjonalnemu wyświetlaczowi i jego wysokiej rozdzielczości, nie ma konieczności walki z instrukcją obsługi sprzętu. Każdy krok i procedura przygotowywania kawy są proste i przyjemne. Można korzystać między innymi z opcji „One Touch”, która przygotuje ulubioną kawę za pomocą jednego przycisku.

 • "TOUCH & SLIDE"
  Melitta Barista posiada również dotykowy panel ekranu menu, dzięki czemu możesz poruszać się po nim jak po ekranie smartphone’a.

 • SZYBKI SYSTEM CZYSZCZENIA I ODKAMIENIANIA SPRZĘTU 
  Dzięki wyjmowanej jednostce zaparzania, ekspres Melitta Barista może być czyszczony i odkamieniany w łatwy i nieskomplikowany sposób. Funkcja „Easy Cleaning” pozwala również na automatyczne czyszczenie spieniacza do mleka za pomocą gorącej wody i pary pod ciśnieniem.

 • DWIE KAWY W TYM SAMYM CZASIE
  Szybko i pysznie – wystarczy postawić dwa kubki pod dozownikiem i wybrać odpowiedni program w menu.


Szerokość25,5
Głębokość46,5
Wysokość36,5
Zbiornik na wodę1,8
Waga10,8
Tacka do podgrzewania filiżanekNie
Termos do mlekaTak, plastikowy
Indywidualny program „Moja kawa”Tak
Wybór mocy aromatu5-stopniowy
WyświetlaczKolorowy TFT
Podświetlanie filiżanekTak
Możliwość wyjęcia zaparzaczaTak
Sposób spieniania mlekaSpieniacz OneTouch Spumatore, jedna wylewka
Wysokość wylewki14cm

Podobne produkty