Melitta Ci Caffeo Touch Czarny

F63/0-102

Nowe

Melitta® Ci Caffeo TOUCH to w pełni automatyczny ekspres do kawy, który korzysta z najnowszych technologii. Caffeo CI Touch przygotuje 10 naprawdę wyśmienitych kaw o tradycyjnych recepturach. Dzięki nowoczesnemu, dotykowemu panelowi sterowania zarządzanie ekspresem nigdy nie było takie łatwe.

Ostatnie egzemplarze!

3 190,00 zł

Automatyczny ekspres do kawy Melitta Ci Caffeo TOUCH to uosobienie najnowszej technologii, jakości i precyzji wykonania w jednym. Jego cechą charakterystyczną jest umiejętność przygotowania dla użytkownika aż dziesięciu rodzajów, wyśmienitych kaw, których nie powstydziłby się żaden profesjonalny, włoski barista. Intuicyjne, dotykowe menu sprawia, że obsługa ekspresu jest banalnie prosta i nikomu nie powinna sprawić trudności.

 • NIEZWYKLE CICHA PRACA
  Ekspres Melitta Ci Caffeo TOUCH wyróżnia niezwykła… cichość. To nieprawdopodobne, w jaki sposób super szybki i cichy młynek działa na pełnych obrotach, przygotowując wybraną z menu kawę. Można ją wypić o każdej porze, nawet w nocy, bez obawy, że obudzi kogoś głośny warkot urządzenia.

 • 10 NAJLEPSZYCH WŁOSKICH KAW W TWOIM DOMU
  Kto by pomyślał, że urządzenie elektryczne będzie w stanie przyrządzić, aż dziesięć rodzajów jednego napoju. A jednak – w XXI wieku wszystko jest możliwe! Ekspres Melitta Ci Caffeo TOUCH to barista-robot, który przy pomocy jednego przycisku jest w stanie wyczarować doskonałą, aromatyczną i przepyszną kawę. Co więcej, każda z nich oparta jest na prawdziwej, włoskiej recepturze, z zachowaniem odpowiedniej kolejności dodania mleka i kawy. Dostępne w menu rodzaje kaw to między innymi cappuccino, latte, Flat white, ristretto, american czy cafe crema.


 • SAM WYBIERZ SWOJE ZIARNA
  Ekspres Melitta Ci Caffeo TOUCH posiada funkcję Manual Beat Select, czyli ręcznego wybierania ziaren, z których urządzenie ma przygotować kawę. W środku zamontowane zostały dwa pojemniki, każdy na 135 g ziarenek kawy. Dzięki temu, w intuicyjnym menu istnieje możliwość wyboru odpowiedniej mieszanki o wybranym składzie. Przygotowywanie kawy nigdy nie było tak perfekcyjne!  


 • EKSPRES DO KAWY ZNA NAS LEPIEJ NIŻ PRZYJACIEL
  Dzięki funkcji My Coffee Memory umożliwiamy ekspresowi zapamiętanie naszych osobistych preferencji co do rodzaju kawy. Co więcej – urządzenie może zapamiętać wybory aż czterech osób, dzięki czemu szybko i łatwo każdy z domowników będzie mógł wypić swoją ulubioną kawę. 

 • INTUICYJNE MENU
  Kolorowy wyświetlacz LED umożliwia intuicyjną i prostą obsługę urządzenia, bez konieczności ciągłego sprawdzania poszczególnych kroków i programów w instrukcji obsługi. Przygotowywanie kawy ma sprawiać przyjemność, a nie stresować. Dzięki opcji One Touch wystarczy jedno kliknięcie, a za kilka minut będziemy mogli napić się swojej ulubionej kawy. 

 • PROSTY SYSTEM CZYSZCZENIA EKSPRESU
  Dzięki wyjmowanej jednostce zaparzania, ekspres Melitta Ci Caffeo TOUCH może być w prosty sposób czyszczony.

 • DWIE KAWY W TYM SAMYM CZASIE
  Funkcja ta pozwala na zaoszczędzenie czasu i możliwość wypicia wspólnie tej samej kawy jednocześnie.


Szerokość25,5
Głębokość47,3
Wysokość35,2
Zbiornik na wodę1,8
Waga9
Tacka do podgrzewania filiżanekTak
Termos do mlekaTak, plastikowy
Indywidualny program „Moja kawa”Tak
Wybór mocy aromatu5-stopniowy
WyświetlaczKolorowy TFT
Podświetlanie filiżanekTak
Możliwość wyjęcia zaparzaczaTak
Sposób spieniania mlekaSpieniacz OneTouch Spumatore, jedna wylewka
Wysokość wylewki14cm

Podobne produkty