Melitta Passione Caffeo Czarna

F53/0-102

Nowe

Automatyczny ekspres do kawy Melitta® Passione wyposażony jest w innowacyjny system Best Aroma System, który sprawi że przygotowana przez ciebie kawa będzie jeszcze pyszniejsza. Ekspres przeznaczony jest do użytku domowego.

2 299,00 zł

Ekspres do kawy Melitta Passione to profesjonalny, automatyczny sprzęt do parzenia kawy. Wyróżnia się nie tylko wyjątkowym designem, ale także nowoczesną technologią, w tym systemem Best Aroma System, który – jak sama nazwa wskazuje – ma za zadanie sprawić, że przygotowana kawa będzie miała jeszcze lepszy smak i aromat. Ekspres Melitta Passione wyposażony jest także w specjalny, automatyczny spieniacz do mleka, który pozwala na przyrządzenie znacznie większej ilości rodzajów kaw, zwłaszcza białych (np. latte macchiato, flat white czy ulubionego włoskiego cappuccino), które są obecnie bardzo popularne.

 • BEST AROMA SYSTEM
  Profesjonalny system, który dzięki zastosowaniu najnowszych technologii pozwala użytkownikowi cieszyć się doskonałym smakiem i aromatem przygotowanej kawy. Dodatkowo opcja „Bean to cup” pozwala odmierzyć idealną ilość ziaren, które potrzebne są do przygotowania napoju. System pozwala także na wykorzystanie procesu parzenia wstępnego i ekstrakcji, co dodaje kawie dodatkowych walorów smakowych i aromatycznych.

 • AUTOMATYCZNY SPIENIACZ DO MLEKA
  Ekspres Melitta Passione wyposażony został w profesjonalny, automatyczny spieniacz do mleka z uwagi na coraz większą popularność kaw białych typu latte macchiato czy cappuccino. Ilość mleka ustawiana jest ręcznie, za pomocą specjalnego pokrętła. Samemu można zdecydować, jak biała ma być kawa, którą chcemy przygotować.

 • INTUICYJNY SYSTEM OBSŁUGI URZĄDZENIA
  Ekspres wyposażony jest w specjalny wyświetlacz LED, którego nieskomplikowane menu pozwoli przygotować szybko ulubioną kawę. Dodatkowo system wyposażony został w tzw. funkcję „one touch”, która pozwala za pomocą jednego przycisku przygotować takie kawy, jak cafe creme, lungo czy espresso.

 • SYSTEM CZYSZCZENIA EKSPRESU
  Sprzęt składa się ze specjalnie wyjmowanej jednostki do zaparzania, dzięki czemu w każdej chwili można bezproblemowo wyczyścić ekspres. Należy robić to systematycznie, aby cieszyć się jego bezproblemowym funkcjonowaniem przez jak najdłuższy okres.

 • SZEROKI WACHLARZ RODZAJÓW KAW
  Intuicyjne menu pozwala na wyrób kilku rodzajów kawy, zaczynając od klasycznego espresso, cafe americano kończącą na białych kawach typu latte, latte macchiato, espresso czy klasycznej flat white.
 • DWIE KAWY JEDNOCZEŚNIE
  Ekspres Melitta Passione wyposażony jest w funkcję przyrządzania dwóch takich samych kaw jednocześnie, co pozwala zaoszczędzić dużo czasu, a nasi goście mogą delektować się smakiem doskonałej kawy, przyrządzonej jak w najlepszej kawiarni przez profesjonalnego baristę.


Szerokość25,3
Głębokość38
Wysokość39
Zbiornik na wodę1,2
Waga8
Tacka do podgrzewania filiżanekNie
Termos do mlekaNie
Indywidualny program „Moja kawa”Nie
Wybór mocy aromatu5-stopniowy
WyświetlaczGraficzny
Podświetlanie filiżanekTak
Możliwość wyjęcia zaparzaczaTak
Sposób spieniania mlekadysza spieniająca mleko
Wysokość wylewki13,5

Podobne produkty