Melitta Caffeo Passione Srebrna

F53/0-101

Nowe

Automatyczny ekspres do kawy Melitta® Passione wyposażony jest w innowacyjny system Best Aroma System, który sprawi że przygotowana przez ciebie kawa będzie jeszcze pyszniejsza. Ekspres przeznaczony jest do użytku domowego.

1 780,00 zł

Automatyczny ekspres do kawy Melitta® Passione wyposażony został w nowoczesny system Best Aroma System który sprawi że twoja kawa będzie jeszcze pyszniejsza. Dzięki spieniaczowi automatycznemu wyczarujesz pyszną i idealną latte. Melitta® Passione to właściwy wybór!

 • BEST AROMA SYSTEM
  Bean to Cup czyli tyle ziaren, ile potrzebujesz zostaje świeżo zmielona i zużyta. Dodatkowo dzięki procesowi parzenia wstępnego i ekstrakcji A.E.S twoja kawa zachwyci perfekcyjnym smakiem, a uszczelka pokrywy zatrzyma świeżość i aromat kawy na dłużej.

 • AUTOMATYCZNY SPIENIACZ DO MLEKA AUTO-CAPPUCINATORE
  Łatwy w obsłudze i bardzo praktyczny spieniacz pozwoli przygotować ci perfekcyjne latte czy cappuccino w domowym zaciszu. Przy użyciu pokrętła ustawisz taką ilość, jaką potrzebujesz.

 • INTUICYJNA OBŁUGA
  Wyświetlacz LED z czerwonymi symbolami pozwoli ci bez problemu poruszać się po menu i z łatwością przejść przez wszystkie procesy. Funkcja One Touch pozwoli Ci przygotować cafe creme , lungo bądź espresso za jednym dotknięciem.

 • PROSTE I SZYBKIE CZYSZCZENIE
  Wyjmowana jednostka zaparzania zapewni ci higieniczną czystość ekspresu i zawsze wyśmienity smak kawy.

 • RÓŻNORODNOŚĆ KAWOWYCH SPECJAŁÓW
  Oprócz klasycznych czarnych kaw możesz stworzyć własne specjały kawowe z dodatkiem mleka spienionego bądź mniej spienionego.
 • TRYB DWÓCH FILIŻANEK
  Oszczędzacz czas, a ty i twoi goście delektują się wyśmienitą kawą.


Szerokość25,3
Głębokość38
Wysokość39
Zbiornik na wodę1,2
Waga8
Tacka do podgrzewania filiżanekNie
Termos do mlekaNie
Indywidualny program „Moja kawa”Nie
Wybór mocy aromatu5-stopniowy
WyświetlaczGraficzny
Podświetlanie filiżanekTak
Możliwość wyjęcia zaparzaczaTak
Sposób spieniania mlekadysza spieniająca mleko
Wysokość wylewki13,5

Podobne produkty