Melitta Aroma Signature® DeLuxe czarny/stal nierdzewna

Nowe

540,00 zł

Melitta AromaSignature® DeLuxe czarny ze stalą nierdzewną 1007-02


Melitta Aroma Signature Deluxe to przelewowy ekspres do kawy doskonale przystosowany do pracy w biurach oraz naszych domach. Nowoczesna technologia oraz wyjątkowo prosta obsługa sprawiają, że przyjemność z picia wyśmienitej kawy jest jeszcze większa.

Design ekspresu przelewowego Melitta Aroma Signature Deluxe sprawia, że urządzenie w każdej kuchni będzie prawdziwą gwiazdą. Atrakcyjna obudowa wykonana ze stali nierdzewnej przyciąga wzrok i powoduje, że urządzenie jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia.

Dobrze wiemy, że trudno rozpoczyna się dzień bez filiżanki ulubionej kawy, a ekspres Melitta Aroma Signature Deluxe pozwala nam zaparzyć dzbanek kawy dla całej rodziny za jednym razem. Poznaj bliżej funkcje ekspresu i przekonaj się, jak może smakować wyjątkowa kawa.

Ekspres do kawy Melitta Aroma Signature Deluxe

Najważniejsze cechy


2 elementy grzewcze

2 oddzielne elementy grzewcze

Ekspres do kawy Melitta Aroma Signature Deluxe został wyposażony w dwa oddzielne elementy grzewcze, które odpowiadają za podgrzewanie wody oraz utrzymanie temperatury kawy w dzbanku.

5 lat gwarancji

5-letnia gwarancja Producenta

Aby przyjemność z picia kawy była jeszcze większa, producent oferuje 5-letnią gwarancję na przelewowy ekspres Melitta Aroma Signature Deluxe.

System Aroma Premium

Technologia Aroma Premium

System Aroma Premium sprawia, że w swoim domu możemy przygotować doskonałą kawę przelewową. Technologia służąca do podgrzewania i zaparzania umożliwia uzyskanie wspaniałego aromatu kawy.

System Aroma Control

System Aroma Control

Ekspres do kawy Melitta Aroma Signature Deluxe gwarantuje przygotowanie kawy pełnej smaku, niezależnie od tego, czy parzysz mniejszą, czy większą ilość ulubionej kawy. To wszystko dzięki funkcji Aroma Control.

Sygnał dźwiękowy

Sygnał "Kawa gotowa"

Sygnał dźwiękowy wskazuje, że kawa jest gotowa.

Etykieta eco & care

Misja eco & care

Opracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom wybrać urządzenie gwarantujące świadome użytkowanie. Bazuje ona na systemie wartości, który opracowaliśmy.

Podświetlany pojemnik na wodę

Pojemnik na wodę z podświetleniem LED

Ekspres do kawy Melitta Aroma Signature Deluxe posiada przezroczysty pojemnik na wodę, który jest podświetlany światłem LED przez cały proces parzenia. Podświetlanie włączy się automatycznie, gdy tylko wlejesz do wodę do zbiornika.

Obudowa ze stali nierdzewnej

Obudowa ze stali nierdzewnej

Wysoka funkcjonalność to nie wszystkie zalety ekspresu Melitta Aroma Signature Deluxe. Obudowa urządzenia została wykonana ze stali nierdzewnej, co przy stylowych kształtach daje niezwykle elegancki efekt.

Programowany czas podgrzewania

Programowany czas podgrzewania: 30/60/90 minut

W ekspresie przelewowym Melitta Aroma Signature Deluxe możemy ustawić czas podgrzewania kawy tak, aby nie utraciła optymalnej temperatury. Do wybory mamy trzy opcje - 30, 60 lub 90 minut.

Ochrona 3 w 1

Ochrona 3-w-1

Odkamienianie ekspresu pozwala poprawić jakość przygotowywanej kawy oraz wydłuża żywotność urządzenia. Przelewowy ekspres do kawy Melitta Aroma Signature Deluxe zapewnia nam ochronę 3-w-1 z możliwością ustawienia twardości wody, ze wskaźnikiem poziomu kamienia oraz automatycznym programem odkamieniania.

Tryb ECO

Tryb oszczędzania energii

Przełącznik do trybu ECO, czyli całkowite wyłączenie urządzenia, jako alternatywa dla trybu gotowości.

Certyfikat ECBC

Wyjątkowy system parzenia i podgrzewania

Przelewowy ekspres do kawy Melitta Aroma Signature Deluxe spełnia najwyższe europejskie standardy doskonałego parzenia, w zakresie temperatury i czasu parzenia. Potwierdza to "ECBC".

Wyjmowane elementy

Wyjmowane elementy

Przelewowy ekspres do kawy Melitta Aroma Signature Deluxe posiada wiele elementów, które możemy wyjąć i w bardzo wygodny sposób umyć w zmywarce.

Automatyczne wyłączanie

Automatyczne wyłączanie po 40 minutach

Funkcja automatycznego wyłączania ekspresu do kawy Melitta Aroma Signature Deluxe sprawia, że po 40 minutach urządzenie przechodzi w tryb uśpienia nawet, gdy zapomnisz go wyłączyć.

Pojemnik z ochroną przed kapaniem

Pojemnik na filtr z ochroną przed kapaniem

Pojemnik na filtr został wyposażony w zaworek chroniący przed kapaniem. Gdy wyjmiemy pojemnik z ekspresu, to w bezpieczny sposób możemy opróżnić jego zawartość bez obawy zachlapania blatu.

Podobne produkty