APPIA LIFE COMPACT WOLUMETRYCZNA

Nowe

Nuova Simonelli profesjonalne kolbowe ekspresy do kawy - oficjalny dystrybutor

Wpadłem Ci w oko?

- Zapytaj o dostępność!

Zapytaj o produkt

16 900,00 zł

Zaawansowana Śmiała Rewolucyjna

 

Odpowiednia dla: lokale o średnim obrocie, wymagający profesjonaliści, bariści startujący w zawodach, kawiarnie specjalistyczne.

 

Ekspres do kawy Appia Life Nuova Simonelli to najnowszy ekspres do kawy z rodziny Appia. Model Appia Life stawia na zrównoważony rozwój, energooszczędność oraz ergonomię codziennej pracy baristy z urządzeniem. Całkowicie odmieniony design, panele przycisków, obniżenie profilu urządzenia sprawia, że ekspres do kawy Appia Life Nuova Simonelli pasuje do każdego typu wystroju. Ekspres do kawy Appia Life dwu grupowa dostępna jest w wersji półautomatycznej, wolumetrycznej.

Bojlery wszystkich modeli Appia Life Nuova Simonelli zostały zaizolowane termicznie przy użyciu materiału DRYTEX. Dzięki temu Appia Life obniża zużycie energii o 13% w porównaniu do poprzedniego modelu.  Według LCA (Life Cycle Assessment) Appia Life obniża zużycie energii oraz negatywny wpływ na środowisko o 20% w porównaniu do poprzedniego modelu. Urządzenie jest wyposażone w system SIS (Soft Infusion System), który niweluje ewentualne błędy przy tampingu kawy, dzięki czemu za każdym razem możesz cieszyć się idealnym espresso.

Wersja półautomatyczna zamiast paneli przycisków możliwych do programowania posiada po jednym włączniku start/stop na każdej grupie. Ekstrakcja jest kontrolowana manualnie od początku do końca. Ekspres do kawy Appia Life Nuova Simonelli pozwala na dołączenie systemu Easy Cream, który automatycznie spienia mleko do idealnej konsystencji oraz temperatury.

Ekspres do kawy Appia Life Nuova Simonelli to kolejny skok milowy w kierunku ergonomii pracy, dzięki dźwigniom Push&Pull, ergonomicznym i wytrzymałym przyciskom, podgrzewaczem filiżanek zrównanym z obudową (pozwala to na łatwiejsze ściąganie filiżanek z podgrzewacza) oraz szeroką powierzchnią pracy. 

T3 System: NIE

  Dozowanie wolumetryczne : TAK

  Dozowanie manualne: TAK

  Wyświetlacz LCD: NIE

  Wysoka grupa: TAK

  Automatyczne przepłukiwanie grupy: NIE

  Zimna dysza pary: TAK

  Powierzchniowe światla LED: TAK

  Dzwignia pary push-pul : TAK

  System Soft  Infusion : TAK

  Automatyczny cykl czyszczenia : TAK

  Opcje "oszczędzania energii" : NIE

  Lusterko wsteczne : TAK

  Manometr : TAK

  Wskaźnik poziomu wody : NIE

    Manometr ciśnienia w bojlerze: TAK

  System Gravitech : NIE

Podświetlenie klawiszy : TAK

Podobne produkty