APPIA LIFE 2-3 gr WOLUMETRYCZNA

Nowe

Nuova Simonelli profesjonalne kolbowe ekspresy do kawy - oficjalny dystrybutor

Wpadłem Ci w oko?

- Zapytaj o dostępność!

Zapytaj o produkt

20 800,00 zł

Konsekwentna Nowoczesna Precyzyjna

Odpowiednia dla:  lokale o wysokim i średnim obrocie, wymagający profesjonaliści , kawiarnie, hotele , restauracje, cukiernie, lodziarnie

 

Nuova Simonelli Appia Life to najnowszy ekspres do kawy z rodziny Appia. Model Appia Life stawia na zrównoważony rozwój, energooszczędność oraz ergonomię codziennej pracy baristy z urządzeniem. Całkowicie odmieniony design, panele przycisków, obniżenie profilu urządzenia sprawia, że Ekspres do kawy Nuova Simonelli Appia Life pasuje do każdego typu wystroju.

Ekspres do kawy Nuova Simonelli Appia Life dwu grupowa dostępna jest w wersji wolumetrycznej oraz XT. Ostatnia z wymienionych to wersja wzbogacona o wyświetlacz, z poziomu którego możemy kontrolować liczniki, dozowanie, automatyczne czyszczenie i wiele innych. Wersja XT pozwala na kontrolę wielu parametrów, takich jak czas ekstrakcji, alarmy czyszczenia, ustawienie cykli automatycznego uruchomienia ekspresu. Bojlery wszystkich modeli Appia Life zostały zaizolowane termicznie przy użyciu materiału DRYTEX. Dzięki temu Ekspres do kawy Nuova Simonelli Appia Life obniża zużycie energii o 13% w porównaniu do poprzedniego modelu.  Według LCA (Life Cycle Assessment) Appia Life obniża zużycie energii oraz negatywny wpływ na środowisko o 20% w porównaniu do poprzedniego modelu. Urządzenie jest wyposażone w system SIS (Soft Infusion System), który niweluje ewentualne błędy przy tampingu kawy, dzięki czemu za każdym razem możesz cieszyć się idealnym espresso.

Ekspres do kawy Nuova Simonelli Appia Life pozwala na dołączenie systemu Easy Cream, który automatycznie spienia mleko do idealnej konsystencji oraz temperatury. Ekspres do kawy Appia Life to kolejny skok milowy w kierunku ergonomii pracy, dzięki dźwigniom Push&Pull, ergonomicznym i wytrzymałym przyciskom, podgrzewaczem filiżanek zrównanym z obudową (pozwala to na łatwiejsze ściąganie filiżanek z podgrzewacza) oraz szeroką powierzchnią pracy.

T3 System: NIE

  Dozowanie wolumetryczne : TAK

  Dozowanie manualne: NIE

  Wyświetlacz LCD: NIE

  Wysoka grupa: TAK

  Automatyczne przepłukiwanie grupy: NIE

  Zimna dysza pary: TAK

  Powierzchniowe światla LED: NIE

  Dzwignia pary push-pul : TAK

  System Soft  Infusion : TAK

  Automatyczny cykl czyszczenia : TAK

  Opcje "oszczędzania energii" : NIE

  Lusterko wsteczne : TAK

  Manometr : TAK

  Wskaźnik poziomu wody : TAK

    Manometr ciśnienia w bojlerze: TAK

  System Gravitech : NIE

Podświetlenie klawiszy : TAK

Podobne produkty