Nuova Simonelli APPIA LIFE XT

Nowe

Nuova Simonelli profesjonalne kolbowe ekspresy do kawy - oficjalny dystrybutor

Wpadłem Ci w oko?

- Zapytaj o dostępność!

Ten produkt nie występuje już w magazynie

24 300,00 zł

Konsekwentna Nowoczesna Precyzyjna

Odpowiednia dla:  lokale o wysokim i średnim obrocie, wymagający profesjonaliści , małe kawiarnie, hotele , restauracje, cukiernie, lodziarnie

 

Appia Life Nuova Simonelli to najnowszy ekspres do kawy z rodziny Appia. Model Appia Life stawia na zrównoważony rozwój, energooszczędność oraz ergonomię codziennej pracy baristy z urządzeniem. Całkowicie odmieniony design, panele przycisków oraz obniżenie profilu urządzenia sprawia, że ekspres do kawy Appia Life pasuje do każdego typu wystroju.

Ekspres do kawy Appia Life Nuova Simonelli dwu grupowa dostępna jest w wersji wolumetrycznej oraz XT. Ostatnia z wymienionych to wersja wzbogacona o wyświetlacz, z poziomu którego możemy kontrolować liczniki, dozowanie, automatyczne czyszczenie i wiele innych. Wersja XT pozwala na kontrolę wielu parametrów, takich jak czas ekstrakcji lub alarmy czyszczenia ekspresu Nuova Simonelli. Bojlery wszystkich modeli Appia Life Nuova Simonelli zostały zaizolowane termicznie przy użyciu materiału DRYTEX. Dzięki temu ekspres do kawy Appia Life obniża zużycie energii o 13% w porównaniu do poprzedniego modelu.  Według LCA (Life Cycle Assessment) ekspres do kawy Appia Life obniża zużycie energii oraz negatywny wpływ na środowisko o 20% w porównaniu do poprzedniego modelu. Ekspres do kawy jest wyposażony w system SIS (Soft Infusion System), który niweluje ewentualne błędy przy tampingu kawy, dzięki czemu za każdym razem możesz cieszyć się idealnym espresso.

Ekspres do kawy Appia Life pozwala na dołączenie systemu Easy Cream, który automatycznie spienia mleko do idealnej konsystencji oraz temperatury. Appia Life to kolejny skok milowy w kierunku ergonomii pracy, dzięki dźwigniom Push&Pull, ergonomicznym i wytrzymałym przyciskom, podgrzewaczem filiżanek zrównanym z obudową (pozwala to na łatwiejsze ściąganie filiżanek z podgrzewacza) oraz szeroką powierzchnią pracy.

T3 System: NIE

  Dozowanie wolumetryczne : TAK

  Dozowanie manualne: TAK

  Wyświetlacz LCD: TAK

  Wysoka grupa: TAK

  Automatyczne przepłukiwanie grupy: NIE

  Zimna dysza pary:TAK

  Powierzchniowe światla LED: TAK

  Dzwignia pary push-pul : TAK

  System Soft  Infusion : TAK

  Automatyczny cykl czyszczenia : TAK

  Opcje "oszczędzania energii" : NIE

  Lusterko wsteczne : TAK

  Manometr : TAK

  Wskaźnik poziomu wody : NIE

  Manometr ciśnienia w bojlerze: TAK

  System Gravitech : NIE

Podświetlenie klawiszy  TAK

Podobne produkty