AURELIA WAVE WOLUMETRCZNA

Nowe

Nuova Simonelli profesjonalne kolbowe ekspresy do kawy - oficjalny dystrybutor

Wpadłem Ci w oko?

- Zapytaj o dostępność!

Zaawansowana Śmiała Rewolucyjna

Odpowiednia dla: kawiarnie PREMIUM, lokale o wysokim i średnim obrocie, wymagający profesjonaliści, bariści startujący w zawodach, kawiarnie specjalistyczne.

Ekspres do kawy Nuova Simonelli Aurelia Wave Wolumetryczna to idealny ciśnieniowy ekspres do kawy dla wszystkich poszukujących niezrównanej wydajności i niezawodności.

Aurelia Wave Wolumetryczna : Ekspres do kawy Nuova Simonelli Aurelia Wave Wolumetryczna bazuje na wcześniejszym modelu Aurelii II Wolumetrycznej, rozwija ją jednak o liczne usprawnienia i nowe funkcje. Wyposażony w standardzie w ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, ekspres ten daje bariście niezrównaną kontrolę nad urządzeniem. Ekspres do kawy Nuova Simonelli pozwala z łatwością programować dozy, ciśnienie zbiornika wody, preinfuzje, a nawet ustawienia oszczędności energii. 

Wszystko to czyni ekspres do kawy Nuova Simonelli Aurelia Wave z pompą wolumetryczną jedną z naszych najbardziej elastycznych i bezkompromisowych wolumetrycznych ekspresów ciśnieniowych.

Informacje dodatkowe

Fala : tożsamość nowej Aurelii. Jej nazwa nie jest jedynie zobrazowaniem jej wyjątkowego wyglądu, ale także i nieustannego rozwoju technologii ekspresów ciśnieniowych.

Przede wszystkim: Aurelia Wave Smart Water Technology (opcjonalnie). Po raz pierwszy w historii, ekspres jest w stanie wykrywać podstawowe parametry wody i ostrzegać użytkownika, jeśli jej jakość ulegnie zmianie. Biorąc pod uwagę rozmaite usterki sprzętowe związane właśnie z jakością wody oraz fakt, że woda stanowi zdecydowaną większość składu każdego espresso, jest to swoista ochrona dla użytkownika, długoterminowo obniżając koszta eksploatacji.

Nie zatrzymaliśmy się także jedynie na opieraniu się na sukcesie naszego SIS (Soft Infusion System): opracowaliśmy nową technologię Pulse Jet, która pozwala użytkownikowi na tworzenie profilów ekstrakcji, łatwo modyfikowalnych za pomocą naszego Remote Control Interface (Interfejsie Zdalnego Sterowania). Interfejs ten potrafi kontrolować ekstrakcję, przygotowanie, wydawanie i czyszczenie. Udostępnia użytkownikowi także statystyki użytkowania w zakresie godzinowym, dziennym, tygodniowym i miesięcznym.

Wszystko to obok skoncentrowania na detalach, poborze energii, wpływu na środowisko i ergonomii czyni ekspres do kawy Nuova Simonelli Aurelia Wave doskonałym spadkobiercą Aurelii II, raz jeszcze podnosząc poprzeczkę, jeśli chodzi o możliwości ekspresu ciśnieniowego.

T3 System: NIE

  Dozowanie wolumetryczne : TAK

  Dozowanie manualne: TAK

  Wyświetlacz LCD: NIE

  Wysoka grupa: TAK

  Automatyczne przepłukiwanie grupy: NIE

  Zimna dysza pary:TAK

  Powierzchniowe światla LED: TAK

  Dzwignia pary push-pul : TAK

  System Soft  Infusion : TAK

  Automatyczny cykl czyszczenia : TAK

  Opcje "oszczędzania energii" : NIE

  Lusterko wsteczne : TAK

  Manometr : TAK

  Wskaźnik poziomu wody : NIE

  Manometr ciśnienia w bojlerze: TAK

  System Gravitech : NIE

Podświetlenie klawiszy  TAK

Podobne produkty