Nuova Simonelli AURELIA WAVE DIGITAL

Nowe

Nuova Simonelli profesjonalne kolbowe ekspresy do kawy - oficjalny dystrybutor

Wpadłem Ci w oko?

- Zapytaj o dostępność!

Zaawansowana Śmiała Rewolucyjna

Odpowiednia dla: kawiarnie PREMIUM, lokale o wysokim obrocie, wymagający profesjonaliści, bariści startujący w zawodach, kawiarnie specjalistyczne.

Ekspres do kawy Nuova Simonelli Aurelia Wave Digital to idealny ekspres ciśnieniowy dla wszystkich poszukujących niezrównanej wydajności i niezawodności.

Aurelia Wave Digital : Ekspres do kawy Nuova Simonelli Aurelia Wave Digital bazuje na wcześniejszym modelu Aurelii II Digital, rozwija ją jednak o liczne usprawnienia i nowe funkcje. Ekspres do kawy Nuova Simonelli Wyposażony w standardzie w ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, ekspres ten daje bariście niezrównaną kontrolę nad urządzeniem. Pozwala z łatwością programować dozy, ciśnienie zbiornika wody, preinfuzję, a nawet ustawienia oszczędzania energii.

Wszystko to czyni Ekspres do kawy Nuova Simonelli Aurelia Wave Digital jedną z Naszych najbardziej elastycznych i bezkompromisowych wolumetrycznych ekspresów ciśnieniowych.

Informacje dodatkowe

Fala : tożsamość nowej Aurelii. Jej nazwa nie jest jedynie zobrazowaniem jej wyjątkowego wyglądu, ale także i nieustannego rozwoju technologii ekspresów ciśnieniowych.

Przede wszystkim: Aurelia Wave Smart Water Technology (opcjonalnie). Po raz pierwszy w historii, ekspres jest w stanie wykrywać podstawowe parametry wody i ostrzegać użytkownika, jeśli jej jakość ulegnie zmianie. Biorąc pod uwagę rozmaite usterki sprzętowe związane właśnie z jakością wody oraz fakt, że woda stanowi zdecydowaną większość składu każdego espresso, jest to swoista ochrona dla użytkownika, długoterminowo obniżając koszta eksploatacji.

Nie zatrzymaliśmy się także jedynie na opieraniu się na sukcesie naszego SIS (Soft Infusion System): opracowaliśmy nową technologię Pulse Jet, która pozwala użytkownikowi na tworzenie profilów ekstrakcji, łatwo modyfikowalnych za pomocą naszego Remote Control Interface (Interfejsie Zdalnego Sterowania). Interfejs ten potrafi kontrolować ekstrakcję, przygotowanie, wydawanie i czyszczenie. Udostępnia użytkownikowi także statystyki użytkowania w zakresie godzinowym, dziennym, tygodniowym i miesięcznym.

Wszystko to obok skoncentrowania na detalach, poborze energii, wpływu na środowisko i ergonomii czyni Ekspres do kawy Nuova Simonelli Aurelię Wave doskonałym spadkobiercą Aurelii II, raz jeszcze podnosząc poprzeczkę, jeśli chodzi o możliwości ekspresu ciśnieniowego.

 

T3 System: NIE

  Dozowanie wolumetryczne : TAK

  Dozowanie manualne: TAK

  Wyświetlacz LCD: TAK

  Wysoka grupa: TAK

  Automatyczne przepłukiwanie grupy: NIE

  Zimna dysza pary:NIE

  Powierzchniowe światla LED: TAK

  Dzwignia pary push-pul : TAK

  System Soft  Infusion : TAK

  Automatyczny cykl czyszczenia : TAK

  Opcje "oszczędzania energii" : TAK

  Lusterko wsteczne : TAK

  Manometr : TAK

  Wskaźnik poziomu wody : NIE

  Wskaźnik poziomu wody : TAK

  System Gravitech : NIE

Podświetlenie klawiszy : TAK

Podobne produkty