Nuova Simonelli AURELIA WAVE T3

NS-Aurelia-Wave-T3-MAURE18VT302

Nowe

Nuova Simonelli profesjonalne kolbowe ekspresy do kawy - oficjalny dystrybutor

Wpadłem Ci w oko?

- Zapytaj o dostępność!

Zaawansowana Śmiała Rewolucyjna

 

Odpowiednia dla: kawiarnie PREMIUM, lokale o wysokim obrocie, wymagający profesjonaliści, bariści startujący w zawodach, kawiarnie Specialty.

Ekspres do kawy Nuova Simonelli Aurelia Wave T3 to idealny ekspres ciśnieniowy dla wszystkich poszukujących niezrównanej wydajności i niezawodności. Technologia T3 daje bariście niesłychaną kontrolę nad temperaturą wody w całym urządzeniu.

Wave T3: Ekspres do kawy Nuova Simonelli Aurelia Wave T3 bazuje na starszej Aurelii II T3, rozwija ją jednak o liczne usprawnienia. Nasza najnowsza technologia Pulse Jet zapewnia jeszcze większą kontrolę użytkownikowi, umożliwiając zatrzymywanie i wznawianie przepływu wody w programowalnych interwałach, co pozwala aromatowi rozkwitnąć na niezliczone sposoby. Technologia T3 daje bariście całkowitą kontrolę nad temperaturą głównego zbiornika wody, zbiornika grup zaparzania i każdej poszczególnej grupy. Ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości nieustannie komunikuje się z tymi podzespołami, umożliwiając szybkie i sprawne korekty w każdej chwili. Wyświetlacz niezależnych stoperów głowic kolbowych pokazuje czas każdej indywidualnej porcji równocześnie, co sprawia, że niepotrzebne są żadne dodatkowe, zewnętrzne stopery. Ekspres do kawy Nuova Simonelli Aurelia Wave T3  w standardzie posiada także wiele funkcji modelu Digit, takich jak automatyczne opróżnianie, zautomatyzowane czyszczenie, program kontroli ciśnienia bojlera, ustawienia oszczędzania energii i wiele innych.

Informacje dodatkowe

Wave (Fala): tożsamość nowej Aurelii. Jej nazwa nie jest jedynie zobrazowaniem jej wyjątkowego wyglądu, ale także nieustannego rozwoju technologii ekspresów ciśnieniowych.

Przede wszystkim: Aurelia Wave Smart Water Technology (opcjonalnie). Po raz pierwszy w historii, ekspres jest w stanie wykrywać podstawowe parametry wody (pH i TDS) i ostrzegać użytkownika, jeśli jej jakość ulegnie zmianie. Biorąc pod uwagę rozmaite usterki sprzętowe związane właśnie z jakością wody oraz fakt, że woda stanowi zdecydowaną większość składu każdego espresso, jest to swoista ochrona dla użytkownika, długoterminowo obniżając koszta eksploatacji.

Nie zatrzymaliśmy się także jedynie na opieraniu się na sukcesie naszego SIS (Soft Infusion System): opracowaliśmy nową technologię Pulse Jet, która pozwala użytkownikowi na tworzenie profilów ekstrakcji, łatwo modyfikowalnych za pomocą naszego Remote Control Interface (Interfejsie Zdalnego Sterowania). Interfejs ten potrafi kontrolować ekstrakcję, przygotowanie, wydawanie i czyszczenie. Udostępnia użytkownikowi także statystyki użytkowania w zakresie godzinowym, dziennym, tygodniowym i miesięcznym.

Wszystko to obok skoncentrowania na detalach, poborze energii, wpływu na środowisko i ergonomii czyni Ekspres do kawy Nuova Simonelli Aurelia Wave doskonałym spadkobiercą Aurelii II, raz jeszcze podnosząc poprzeczkę, jeśli chodzi o możliwości ekspresu ciśnieniowego.


Podobne produkty