Pellini 

Jest 7 produktów.
 Pellini

Obowiązkowym elementem każdego dnia mieszkańców Włoch jest kawa. Nic więc dziwnego, że wybór produktów w tamtejszym regionie jest bardzo szeroki, a sami Włosi od lat trudnią się produkcją ziaren i sprzętu do przyrządzania ulubionego napoju. Jedną z popularniejszych jest tam kawa Pellini, która na rynku istnieje już od prawie 100 lat. Firma z tak...

Obowiązkowym elementem każdego dnia mieszkańców Włoch jest kawa. Nic więc dziwnego, że wybór produktów w tamtejszym regionie jest bardzo szeroki, a sami Włosi od lat trudnią się produkcją ziaren i sprzętu do przyrządzania ulubionego napoju. Jedną z popularniejszych jest tam kawa Pellini, która na rynku istnieje już od prawie 100 lat. Firma z tak ogromną historią to chluba Włoch, a jej produkty uwielbiane są przez kawoszy na całym świecie.

Mieszanki pełne smaków

Nie od dziś wiadomo, że doskonała kawa składa się z kilku, a nawet kilkudziesięciu odmian ziaren, które połączone w odpowiednich proporcjach, dają wyjątkowe doznania smakowe i aromatyczne. Kawy Pellini składają się w najlepszych, wyselekcjonowanych wcześniej ziaren górskiej arabiki, prosto z plantacji w Ameryce Łacińskiej. Sekretem marki Pellini są najwyższej jakości procedury, w tym stosunkowo wolnym proces prażenia ziaren, dzięki czemu napój przyrządzany z tych mieszanek jest delikatny, aromatyczny i niepowtarzalny. Bariści z całego świata powtarzają, że kawy tej marki to przede wszystkim niepowtarzalny smak, którego nie da się podrobić, a jednocześnie dopasowuje się do wielu preferencji smakowych.

Firma z tradycjami

Palarnię kawy Pellini założyła rodzina o tym samym nazwisku w 1992 roku. I chociaż początkowo zajmowali się oni produkcją leczniczych ziół, po pewnym czasie uznali, że to jednak kawa jest ich mocniejszą stroną. Według najnowszych informacji Pellini to piąta pod względem wielkości palarnia w całych Włoszech. Aby zobrazować sobie prestiż, o którym mowa, warto wspomnieć, że w całym kraju palarni jest prawie 750, co plasuje markę zdecydowanie wśród liderów na rynku. Obecnie, firma jest światowym eksporterem kawy, a sama produkuje jej aż 12 milionów kilogramów rocznie.

Napój dosłownie dla każdego

Zachwalana przez baristów i profesjonalistów w dziedzinie kawy na całym świecie, kawa Pellini to doskonały wybór. Charakterystyczny smak, intensywny aromat i najlepsza jakość ziaren sprawiają, że nawet najbardziej wymagający kawosz zachwyci się mieszanką tych ziaren.

Więcej

100% Arabica
99,00 zł
W magazynie

70% Arabica & 30% Robusta
67,00 zł
W magazynie

70% Arabica & 30% Robusta
18,00 zł
W magazynie

60% Arabica & 40% Robusta
16,00 zł
W magazynie

70& Arabica & 30% Robusty
80,00 zł
W magazynie

70% Arabica & 30% Robusta
37,00 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów