Italcaffe 

Jest 7 produktów.
 Italcaffe

Włosi od lat są pionierami w dziedzinie kawy – zarówno jeśli chodzi o produkcję sprzętu do jej parzenia, jak i przygotowywanie doskonałych, aromatycznych mieszanek ziaren. Jednym z najpopularniejszych koncernów produkujących kawę jest Italcaffe, którego główna siedziba znajduje się we włoskim regionie La Spezia, w samym sercu urokliwej Ligurii. ...

Włosi od lat są pionierami w dziedzinie kawy – zarówno jeśli chodzi o produkcję sprzętu do jej parzenia, jak i przygotowywanie doskonałych, aromatycznych mieszanek ziaren. Jednym z najpopularniejszych koncernów produkujących kawę jest Italcaffe, którego główna siedziba znajduje się we włoskim regionie La Spezia, w samym sercu urokliwej Ligurii. Uwielbiana przez kawoszy na całym świecie marka, cieszy się wciąż niesłabnącą popularnością i gości niemal w każdym włoskim domu. Sekretem jej sukcesu jest… tradycja! Czyli to, co Włosi od zawsze cenią najbardziej.

Tradycyjne receptury sprzed lat

Nie bez powodu kawa Italcaffe to jedna z ulubionych na świecie wśród koneserów czarnego naparu. Do produkcji swoich mieszanek używają importowanej z plantacji niemal na całym świecie zielonej kawy. Sekretem jej wypalania są tradycyjne, włoskie receptury, które od lat przekazywane są z pokolenia na pokolenie i tajemnie strzeżone przez ich posiadaczy. Po całym procesie wypalania wyselekcjonowane ziarna pakowane są próżniowo do specjalnych opakowań bez dostępu tlenu, dzięki czemu zachowują swoją świeżość na dłużej, a najnowsze opakowania wykorzystywane przez firmę zapewnią doskonałą izolację produktu od czynników zewnętrznych, utrzymując tym samym prawdziwy aromat świeżo palonych ziaren, nawet do dwudziestu czterech miesięcy.

Nasza oferta produktowa

Zadbaliśmy o to, aby przygotować dla naszych klientów największy dostęp do genialnych, północnowłoskich kaw Italcaffe. Marka sama w sobie oferuje szeroki wybór produktów, z których każdy powinien móc wybrać coś odpowiedniego dla swojego gustu i smaku. To jeden z producentów, których polecamy nawet najbardziej wymagającym klientom – nawet im udaje się wybrać swój ulubiony rodzaj. Słodka crema, espresso z aromatem bakalii a może cappuccino i nuta marcepanu? Nasi specjaliści chętnie doradzą i odpowiedzą na pytania, jeśli tylko wahają się Państwo nad którymś z rodzajów kawy. To zdecydowanie produkt dla koneserów z intensywnym i jednocześnie delikatnym aromatem.

Więcej

90% Arabica & 10% Robusty
99,00 zł
W magazynie

80% Arabica & 20% Robusta
95,00 zł
W magazynie

70% Arabica & 30% Robusta
89,00 zł
W magazynie

60% Arabica & 40% Robusta
75,00 zł
W magazynie

50% Arabica & 50% Robusta
70,00 zł
W magazynie

100% Arabica
125,00 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie

100% Arabica
29,00 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów