Kawa do biura

 

Żyjemy w czasach, gdzie życia bez kawy nie wyobraża sobie co druga osoba. Biegamy, załatwiamy różne sprawy, mało śpimy, a następnego dnia musimy przecież dać z siebie wszystko w pracy. Prędkość życia nie zwalnia, a my musimy znaleźć jakiś złoty środek. Kawa pomaga nam w koncentracji i dodaje energii, jeśli akurat odnotowujemy jej spadek. Jest więc niezbędnym elementem w biurze, a pracodawca powinien zapewnić do niej dostęp swoim pracownikom, co bez wątpienia będzie miało duży wpływ na ich wydajność.

Czego potrzeba pracownikom?

Spędzanie codziennie ośmiu godzin w pracy, najczęściej przed komputerem to dla ludzkiego organizmu nie lada wyzwanie. Zmęczenie dopada nas najczęściej w połowie dnia, a wówczas najlepszym rozwiązaniem jest filiżanka czarnego naparu. Kawa do biura powinna być wybierana z mieszanek zawierających najlepszej jakości ziarna. Ważny jest jej doskonały smak. Pamiętajmy, że piją ją nie tylko pracownicy firmy, ale również jej kontrahenci i współpracownicy, których nią częstujemy.

Społeczne aspekty kawy

Umożliwiając pracownikom wypicie w biurze doskonałej kawy, na dodatek przygotowanej w profesjonalnym ekspresie w kuchni lub pomieszczeniu socjalnym, sprzyja wzajemnej integracji. Przy szybkiej kawie pomiędzy projektami od razu lepiej się rozmawia, wymienia uwagami, doświadczeniami. W ten sposób budują się ludzkie relacje, a powstawanie koleżeńskich więzi wśród pracowników sprzyja ociepleniu wizerunku firmy. Spotkania biznesowe, podczas których podawana jest dobrej jakości kawa, również wpływają na pozytywne odebranie miejsca, jako przyjaznego kontrahentom i zapewniającego mu jak najlepsze warunki do współpracy, nawet podczas krótkiej wizyty.

Nasza oferta

Wśród producentów kaw, które zdecydowanie możemy polecić wszystkim do biura, znajdą się przede wszystkim: Bazzara, Italcaffe, Lucaffe, New York, Pellini, Vergnano. Nasi specjaliści chętnie podpowiedzą, która marka będzie odpowiadała najbardziej preferencjom Państwa pracowników i zapewni im najlepsze walory smakowe, jak i doskonały aromat. Zachęcamy do zapoznania się szczegółowo z naszą ofertą produktową.