Saeco Phedra Evo Cappuccino

Nowe

Saeco Phedra Evo Cappuccino

- zbiornik na kawę o pojemności 1 kg
- zbiornik na wodę o pojemności 3.4 l
- zbiornik na fusy o pojemności 50 porcji
- tacka ociekowa o pojemności 1.8 l
- Pinless Wonder Cappuccinatore
- gwarancja 12 miesięcy

9 890,00 zł

Wymiary (w x h x d)393 x 695 x 508 mm
Waga31.3 kg
Kolorczarny
Zasilanie230 V/50 Hz
Pobór mocy1250 W
Pojemność pojemnika na kawę ziarnistą1 kg
Graficzny wyświetlaczTAK
Podwójna wylewka kawyTAK
Saeco Phedra Evo Cappuccino - nieodłączny element każdego biura

Saeco Phedra Evo Cappuccino to profesjonalny, automatyczny ekspres do kawy. Jest idealnie przystosowany do wydawania gorących napojów dla biur, hoteli lub kawiarni. Przeznaczony głównie do miejsc o średnim przepływie gości. Jest bardzo łatwy w obsłudze i nie zajmuje dużo miejsca, dlatego zmieści się na każdym stole lub barze. Urządzenie wyposażone jest w sporych rozmiarów zbiornik na wodę, z którego można korzystać, w przypadku braku możliwości podłączenia do sieci wodociągowej. Dodatkowo ekspres posiada złącza USB oraz odpowiednie oprogramowanie, które ułatwia jego konfigurację.

Innowacyjny design Phedra Evo sprawia, że z łatwością możemy się w nim zakochać. Ekspres posiada bardzo czytelny i elegancki wyświetlacz dotykowy, dzięki któremu jego obsługa nie jest dla nikogo problemem. Wylewkę kawową możemy ustawić na dwóch wysokościach, co pozwala na używanie dużych kubków, szklanek lub małych filiżanek do espresso. Ekspres posiada także dedykowany podajnik gorącej wody oraz wspaniale prezentujący się cappuccinatore. Dzięki eleganckim wykończeniom i wysokiej funkcjonalności Phedra Evo sprawdzi się podczas każdej przerwy kawowej.

oryginalny design ekspresu saeco Phedra Evo Cappuccino

Phedra Evo cechuje możliwość przygotowania napojów różnego rodzaju. Z łatwością zaparzymy w nim aromatyczne czarne kawy typu espresso lub americano. Ekspres przystosowany jest do przyrządzenia cappuccino i caffe latte z aksamitną pianką, co szczególnie usatysfakcjonuje każdego miłośnika kaw mlecznych. Ekspres posiada również opcję przygotowania gorącej czekolady lub gorącego mleka. Wszystkie napoje jesteśmy w stanie przygotować za dotknięciem jednego przycisku, dlatego Phedra Evo zaspokoi pragnienia każdego użytkownika.

 oryginalny design ekspresu saeco Phedra Evo Cappuccino

Podobne produkty