Melitta Varianza Caffeo CSP Czarna

F57/0-102

Nowe

W pełni automatyczny ekspres do kawy Melitta® Varianza CSP to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie intuicyjną obsługę sprzętu oraz mnogość wyboru przepisów kawowych. To, co wyróżnia Varianze to system MY BEAN SELECT, który oprócz głównego zbiornika na ziarno posiada dodatkowy pojemnik, dzięki któremu możemy wsypać inny rodzaj ziarna dla danej filiżanki.

2 599,00 zł

Ekspres do kawy Melitta Varianza CSP to profesjonalne urządzenie do przygotowania idealnej kawy zarówno w domowym zaciszu, jak i w biurze. Z pewnością docenią go osoby preferujące intuicyjne menu obsługi sprzętów elektronicznych, a także szeroki wybór rodzaju kaw, które można przyrządzić za pomocą dosłownie jednego kliknięcia. Cechą charakterystyczną dla tego modelu ekspresu jest wbudowany system „my bean select”. Posiada on nie tylko główny zbiornik, do którego wsypuje się ziarna kawy, ale również dodatkowy pojemnik, w którym odmierza się inny rodzaj mieszanki kawowej dla przyrządzanej w danym momencie porcji napoju. Najnowsza technologia jest coraz bardziej nastawiona na konsumenta, który docenia dogodności przez nią oferowane.

 • SYSTEM MY BEAN SELECT
  Ekspres Melitta Varianza wyposażony jest w dwa pojemniki na ziarna kawy. Jeden – większy, ma za zadanie przechowywać ziarna do codziennej kawy, aż do jej zużycia. Drugi – mniejszy, służy do wsypania innej mieszanki ziaren, z której chcemy przygotować kawę w danej chwili, tylko w jednej filiżance. Szybko i sprawnie – bez konieczności wymiany wszystkich ziaren w głównym zbiorniku.


 • INTUICYJNA OBSŁUGA MENU EKSPRESU
  Wyposażony w profesjonalny, ledowy wyświetlacz TFT ekspres, pozwala na proste, intuicyjne obsługiwanie menu. Dzięki wbudowanej opcji „one touch” umożliwia także przygotowanie ulubionej kawy w kilka minut, bez konieczności ustawiania dodatkowych opcji.

 • SYSTEM SZYBKIEGO CZYSZCZENIA EKSPRESU
  Ekspres posiada wyjmowaną jednostkę zaparzania, dzięki czemu czyszczenie go w środku jest proste i nie wymaga skomplikowanych procedur. Należy robić to regularnie, w przeciwnym razie ekspres może się szybko zużyć. Chcąc zadbać o jego sprawność, należy go nie tylko systematycznie czyścić, ale także odkamieniać specjalnym preparatem przeznaczonym tylko do ekspresów.

 • RÓŻNE RODZAJE KAW
  W menu ekspresu Melitta Varianza można wybrać aż 10 rodzajów kaw, które sprzęt przygotuje dla nas w kilka minut. Wyrobu można dokonać wpośród klasycznych wersji czarnego espresso czy americano, aż po białe kawy, takie jak latte czy cappuccino. Dotąd przygotowywanie ulubionego napoju świata nigdy nie było takie proste. Obecnie można mieć małą kawiarnię i profesjonalnego baristę we własnym domu, ciesząc się smakiem doskonałych kaw, prosto z Włoch.
 • DWIE KAWY W TYM SAMYM CZASIE
  Ekspres Melitta Varianza przygotuje także dwie takie same kawy w tym samym momencie, co pozwala na zaoszczędzenie czasu. Wystarczy wybór odpowiedniej opcji w intuicyjnym menu oraz podstawienie pod dystrybutor dwóch filiżanek.


Szerokość25,3
Głębokość38
Wysokość40,5
Zbiornik na wodę1,2
Waga9
Tacka do podgrzewania filiżanekNie
Termos do mlekaTak, plastikowy
Indywidualny program „Moja kawa”Nie
Wybór mocy aromatu5-stopniowy
WyświetlaczKolorowy TFT
Podświetlanie filiżanekTak
Możliwość wyjęcia zaparzaczaTak
Sposób spieniania mlekaSpieniacz OneTouch Spumatore, jedna wylewka
Wysokość wylewki13,5

Podobne produkty